субота, 9 лютого 2019 р.

Як усе починалось...



Цей блог адресовано заступникам директорів з виховної роботи, педагогам-організаторам, класним керівникам 5-11 класів та працівникам позашкільних закладів. Тобто всім, хто за своєю професією здійснює зв`язки між педагогічним колективом, дитячими та юнацькими об`єднаннями, бере активну участь у виховному процесі, сприяє змістовній організації відпочинку та дозвілля школярів. Блог надасть практичну допомогу у здійсненні організаційної діяльності, що створить можливості для креативного розвитку дитини, зростання її самосвідомості, розвитку таланту, пізнавальних і творчих сил, а також збагачення її духовного світу.


Моя автобіографія, або Коротко про головне:
Свої дитячі та юнацькі роки провела у мальовничому селі Великі Межирічі. Освітня гілка мого життя пройшла крізь Великомежиріцьку загальноосвітню середню школу та Рівненський державний гуманітарний університет. Закінчивши філологічний факультет, я знову повернулася у рідний заклад, щоб виховувати, навчати та розвивати підростаюче покоління учнів.
Моє кредо: 
Немає без явно посильної працьовитості ні талантів, ні геніїв!
Мої захоплення: найбільше люблю довгими зимовими вечорами, укутавшись у плед, пити зелений чай і читати цікаву книгу… А ще – малювати))**
Я - педагог: 
Два людських винаходи можна вважати найтяжчими:
мистецтво керування і мистецтво виховання.
(І.Кант)

Портфоліо педагога-організатора ви можете переглянути тут: ПОРТФОЛІО

Виховання – проблема вічна. Відколи існує людство, відтоді й дбає про потомство й продовження роду. Від батьків передається генетичний код, рідна мова, матеріальна й духовна культура, що забезпечує прогрес суспільства, наступність і спадкоємність поколінь. Динамізм повсякденного життя вносить корективи у підготовку до нього. На кожному історичному етапі вчителям доводиться розв’язувати також проблеми, що мають пряме відношення до сьогодення.
Досвід приходить не одразу, його набувають з роками. Особливо вагоме значення він має у діяльності педагога-організатора, адже від того, як він може використати у власній роботі набуті методи і прийоми, залежить ефективність виховного процесу.
За час роботи в школі згуртувала учнівський колектив, намагаюся вміло організовувати дозвілля школярів, тісно співпрацюю з адміністрацією школи, зокрема, із директором закладу освіти та заступником директора з виховної роботи, педагогічним колективом, з бібліотекарем, класними керівниками, психологом і соціальним педагогом, залучаю учнів до участі в масових заходах.

Враховуючи особливості учнівського колективу, спрямовую свою діяльність на розвиток власного «Я» кожного учня, розкриття та розвиток його здібностей, прагну допомогти кожній дитині знайти себе в колективі, самовизначитися. Цього можна досягти за умови тісної співпраці з органами самоврядування. Саме тому і обрала проблему «Шляхи підвищення ефективності роботи учнівського самоврядування», у процесі роботи над якою планую значно вдосконалити діяльність учнівської ради.

Як усе починалось...

Цей блог адресовано заступникам директорів з виховної роботи, педагогам-організаторам, класним керівникам 5-11 класів та працівникам поз...